Ana Sayfa » Diziden Haberler » Medcezir Dizisi’ne Yaman’ın Abisi Rolünde Ali Aksöz Katıldı

Medcezir Dizisi’ne Yaman’ın Abisi Rolünde Ali Aksöz Katıldı

# Diziden Haberler # 20.08.2013 # # 13.203 views

ali Medcezir Dizisine Yamanın Abisi Rolünde Ali Aksöz Katıldı Dizisine ’ın Rolünde Katıldı

THE O.C’den uyarlanan Med cezir’in ana kadrosu tamamen belirlenmiş olsa da oyuncu kadrosunda bir iki eksik bulunuyordu.Ay yapım ekibinin aramaları sonucu Ali Aksöz dizide Yaman Koper’in abisi ’ı canlandıracaktır. karakteri son derece piskopat ve başı beladan hiç çıkmayan bir kişidir.Kardeşi Yaman’ı da bu bataklığın içine sokacak olup hapise girme tehlikesi ile karşı karşıya bırakacak olsa da avukat Selim Serezli Yaman’ı kurtaracaktır.’ın ise ileri ki zamanlarda ne olacağını merakla beklemekteyiz.

Ali Aksöz ?

Tatvan doğumlu olan Ali Aksöz , asıl mesleği Yazarlıktır.Üniversite öğrenimini Beyken Üniversitesinde alan Ali Aksöz’ün çok fazla oyunculuk tecrübesi bulunmasa da geçtiğimiz sezon başlayan Galip Derviş dizisinin 1.bölümünde rol almıştır.Galip Derviş dizisinde gösterdiği başarılı oyunculuk ile Medcezir dizisinde adından çok bahsettireceğe benziyor.
Daha önce 2002-2003 yıllarında Levent Kırca komedisinde dizi yazarlığı yapmıştır.Ayrıca Atlas Dergisi , Spor Toto , Akbank , Topitop , Siemens , Toyota gibi reklamların da oyunculuğunu yapmıştır.İlk sinema tecrübesi ise Dağ isimli sinema filminde Selçuk karakteri olmuştur.

# # # # # # # #
SPONSOR
REKLAM ALANI
SPONSOR OL

KONUNUN YAZARI

#

Admin

Medcezir Dizisi

Web Sitesi E-Mail Adresi

Bir Cevap Yazın