Ana Sayfa » Diziden Haberler » Çağatay Ulusoy ile Medcezir Hakkındaki Röportaj

Çağatay Ulusoy ile Medcezir Hakkındaki Röportaj

# Diziden Haberler # 13.09.2013 # # 1.929 views

adsız546 Çağatay Ulusoy ile Medcezir Hakkındaki Röportaj – Çağatay Ulusoy’dan Yorumu

İlk bölümü ile bu akşam ekranlarda olacak olan Medcezir dizisinin başrol oyuncusu Çağatay Ulusoy , dizi hakkındaki düşüncelerini anlattı.Dizi de Yaman karakterini canlandıracak olan Çağatay Ulusoy , dizinin yabancı versiyonu THE O.C’yi küçük yaşlarda izlediğini söyledi.Türk versiyonu olarak senaryo karşısına geldiğinde ise izlediği yabancı THE O.C’den çok farklı olduğunu söyledi.Set’in çok keyifli geçerek aralarda çok güldüklerini de dile getirdi.

Çağatay Ulusoy’a Dizi Hakkında Yapılan Röportaj

Dizi de canlandıracağı Yaman Koper karakteri hakkında ne düşünüyorsunuz?

Yaman , küçükken babasının onları terk etmesi ile zor bir çocukluk dönemi geçirmiş.Babası olmadığı için abisini örnek alıyor.Abisi yüzünden hapse düşecekken bir anda hayatı değişiveriyor ve güzel günler onu bekliyor.

Dizide Sizi En Çok Etkilen Ne Oldu?

Küçük yaşta THE O.C’yi biraz izlediğini ve yapımcı Kerem Çatay projeden bahsettiğinde ise çok farklı ve güzel olduğunu anladım.Dizinin senaristleri olan Ece ve Melek’in kalemini her zaman sevdiğini de belirterek beraber çalışacak olmak kendisini çok heyecanlandırdığını söyledi.

Medcezir Seti Nasıl Bir Set?

Kahkahaların eksik olmadığı bir set.Herkes işini son derece ciddi ve profesyonel şekilde yapıyor.Set aralarında ise çok gülerek eğleniyoruz.

 

# # # # # # # #
SPONSOR
REKLAM ALANI
SPONSOR OL

KONUNUN YAZARI

#

Admin

Medcezir Dizisi

Web Sitesi E-Mail Adresi

Bir Cevap Yazın